TÚŽITE PO DIEŤATKU, NO NEDARÍ SA VÁM? JE VÁŠ SEXUÁLNY APETÍT NA ÚROVNI MRAZU?

Knižná novinka od MUDr. Borisa Bajera, PhD. vám ukáže ako to zmeniť. 


VÝSLEDKY a REFERENCIE

BORISOVÝCH KLIENTOV

Ľuboš


Hmotnosť: - 11 kg 
Čas: 5 mesiacov


Pri každom pokuse o schudnutie mi bývalo veľmi zle a žiaden odborník mi s tým nevedel pomôcť. Švagriná mi poradila knihu MUDr. Bajera, ktorého som následne aj kontaktoval. Zmenil mi spôsob chudnutia, ktorý som dovtedy skúšal a nielenže mi prestalo byť zle, ale podarilo sa mi schudnúť 11 kg za 5 mesiacov.

Kristína


Hmotnosť: - 7 kg 
Miery: - 7-9 cm obvody priemerne
% Tuku: - 6,9 %
Čas: 3 mesiace


Odbornú pomoc som sa rozhodla vyhľadať po nespočetných pokusoch o schudnutie, ktoré skončili JOJO efektom. Bola som stále unavená a bez energie. Spolupráca s Centrom výživy mi dala pocit, že robím konečne veci správne a efektívne, čo sa potvrdili pri meraniach i váženiach.

Maťa


Hmotnosť: - 6,6 kg tuku
Miery: - 6-8 cm v obvodoch 
% Tuku: - 5,9 % (InBody), - 6,2 % (kaliper)
Čas: 2 roky


Dlhodobo som si nevedela dať rady so svojou postavou a váhou. Tá mi neustále kolísala a nemala som žiadne stravovacie návyky. Prejedala som sa a po vlne výčitiek hladovala a tak dookola. Po takomto kolotoči prišiel akurát jojo efekt a ja som bola stále nešťastnejšia, lebo "mne nič nefunguje". Po konzultáciách s Borisom som sa naučila správnej životospráve, pochopila som, akú výživu moje telo potrebuje a podarilo sa mi schudnúť nadbytočné kilogramy.

Zuzka


Podarilo sa: udržať svaly
Miery: - 3-4 cm v obvodoch
% Tuku: - 4 kg tuku
Čas: 3 mesiace


Pre problémy s kolenom a tým pádom obmedzeným pohybom, som sa rozhodla nechať si vytvoriť jedálniček na mieru, ktorý rešpektuje aj moju intoleranciuaj vyberavosť. Vďaka špičkovej odbornosti pána MUDr. Bajera som mala vytvorený udržateľný plán v stravovaní, v pohybe a dokonca som si upravila aj režim spánku, na ktorý bol kladený veľký dôraz. Nakoniec, po tak krátkom čase som s výsledkami nadmieru spokojná, popravde, som im ani nechcela uveriť.

Henrich


Hmotnosť: - 7,4 kg
Miery: - 7-9 cm na obvodoch
Tuk: - 6,8% tuku
Čas: 3 mesiace


Dr. Bajera som oslovil so žiadosťou, aby mi pomohol ukončiť moje 20-ročné trápenie s váhou. Doktor mi nastavil jedálniček a telesné aktivity, ktoré okamžite zabrali. Po 3 mesiacoch výsledky potvrdili správnosť smeru, ktorý udal Dr. Bajer. Progres ej evidentnýjedálniček je pestrý, zasycujúci, uspokojuje nielen hlad, ale aj chuť.

Adam


Hmotnosť: - 2,3 kg
Miery: - 1-4,5 cm v obvodoch 
Čas: 1 mesiac


Borisa som vyhľadal, lebo sa venujem triatlonu a chcel som posunúť svoju výkonnosť na inú úroveň. Jedálniček zostavuje tak, aby bol dlhodobo udržateľný, takže v ňom mám aj palacinky a burgre. Boris mi vždy poradil aj pri konkrétnych potravinách, ktoré som si kúpil či sú ok. Odkedy sa zdravo stravujem míňam na jedlo menej peňazí.

Lubor


Hmotnosť: - 4 kg 
Miery: - 3-4 cmv obvodoch
% Tuku: - 4 kg tuku
Čas: 3 mesiace


Hľadal som niekoho, kto mi pomôže s nastavením stravy a nielen nejakú diétu. Moje očakávania boli naplnené keďže sa darí uberať z tukových zásob, ale stále kým sa dostanem na nastavenú métu, ešte to potrvá. Každopádne strava fungujev spojení s aktívnym pohybom sa posúvam vpred. Ďakujem. 

Mirka


Miery: - 4-8 cm v obvodoch priemerne
% Tuku: -3 % (InBody), - 4,8 % (kaliper)
Čas: 6 mesiacov


Pre Centrum Výživy som sa rozhodla kvôli vysokej profesionálnosti. Nebavíme sa o nezmyselnom dietovaní a znižovaní hmotnosti, ale o zdravej, nutrične vyváženej a namieru šitej strave, ktorá je základom zdravého životného štýlu a zdravého tela. Pravidelné konzultácie, váženiemeranie veľmi motivačné, nakoľko máte možnosť zhodnotiť svoj progres a prediskutovať prípadné otázky.

Lineta


Hmotnosť: - 12,4 kg 
Miery: - 10-15 cm v obvodoch v priemere
% Tuku: - 10,5 % tuku (inbody), -12,2 % tuku (kaliper)
Čas: 3 roky


Po mnohých neúspešných pokusoch s extrémnymi diétami som mala úplne rozhasený organizmus. Na základe odporúčania som šla k Borisovi. Naučil ma stravovať a opustiť extrémy. Boris ma priviedol ku kontinuálnej a udržateľnej zmene životného štýlu. Aj vďaka tomu väčšina návykov prežila aj karanténne časy 🙂

Alexandra


Hmotnosť: - 3 kg
Miery: - 3-5 cm na obvodoch
Tuk: - 3,4 kg čistého tuku
Čas: 2 mesiace


Cítim sa ľahšia, silnejšia, plná energie a mám chuť sa hýbať. Jedálniček od Centrum výživy mi uľahčuje život, lebo kopíruje moje chute a časový rozvrh dňa, a odľahčil moju spomalenú štítnu žľazu. Narazila som na top profíkov, ktorí mi pomáhajú pri plnení cieľa, ktorý už vyzeral pre mňa takmer nesplniteľný.

Miška


Hmotnosť: - 5,4 kg čistého tuku
Miery: - 6-8 cm v obvodoch priemerne
% Tuku: - 4,9 % tuku
Čas: 6 mesiacov


Napriek pravidelnému cvičeniu som v istom momente začala pociťovať, že to nie je celkom ono. Občas mi chýba energia a aj so stravou to nie je, akoby som chcela. Potrebovala som nastaviť režimzosúladiť stravu s mojim športovanímpracovným nasadením a zlepšiť životosprávu. Na odporúčanie som kontaktovala Borisa. Jeho odporúčanianutričný plán, ktorý mi zostavil, sa pre mňa stali bežnou súčasťou môjho života, vrátila sa chýbajúca energia a bonusom je, že išlo dole nejaké kilečko, centimetre a % tuku.

Milan


Hmotnosť: - 3,1 kg tuku
Miery: - 3-5 cm v obvodoch 
% Tuku: - 3%
Čas: 4 mesiace


Môj tréner mal veľmi pozitívnu spätnú väzbu od klientov, ktorých k Borisovi poslal. Opisoval mi hlavne umiernený a vyvážený prístup k strave, založený na odbornosti. Za tie 4 mesiace sa cítim skvele, aj mentálne, v práci mi to myslí a nie som unavený.