DVA MESIACE

ktoré ti môžu raz a navždy

ZMENIŤ ŽIVOT


Nauč sa nielen správne stravovať, ale aj žiť zdravý život a zisti, že v rámci zdravej výživy je v úplnom poriadku dať si občas zmrzlinu, pohár vína či piva, alebo burger.

Znie ti to PREKVAPIVO?

Čítaj ďalej a uvidíš...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Som rád, že rozmýšľaš
nad zmenou životosprávy.

Sám na sebe som totiž zistil, koľko odvahy si vyžadovalo vôbec pripustiť si myšlienku, že nežiješ kvalitný a zdravý život.

Koľko odvahy si musel/a nájsť, aby si sa rozhodol/rozhodla uskutočniť zmenu a koľko odvahy, no najmä síl budeš potrebovať na to, aby si to celé úspešne zvládol/la. 

A hoci neviem, aké dôvody ťa ku mne priviedli, jedným som si istý.

Či už je tvojím cieľom popri zlepšení zdravia schudnúť a dokázať si to udržať, alebo práve naopak – nabrať svalstvovytvarovať postavu...

...SI V SPRÁVNY ČAS NA SPRÁVNOM MIESTE.

Po tejto náročnej ceste zmeny životného štýlu ťa nenechám kráčať semého/samu. 

Sme v tom totiž spolu. 

 Spolu v novom programe NUTRITION BEGINNER, ktorý som pre teba pripravil. 

Čo je NUTRITION BEGINNER?

Môj nový a unikátny dvojmesačný program, v ktorom som zužitkoval viac ako desaťročné skúsenosti lekára špecializujúceho sa na oblasť výživy, dietológie a celkovej zmeny životného štýlu. 

Cieľom programu NUTRITION BEGINNER je otvoriť ti počas dvoch mesiacov cestu k tvojmu novému, zdravšiemu a plnohodnotnejšiemu životu. Prostredníctvom jedinečného obsahu ti objasním nielen zaužívané stereotypy v životospráve, ale pomôžem ti nastaviť a vybudovať dlhodobo udržateľný systém pre tvoj vitálny život. 

A to všetko z pohodlia domova. NUTRITION BEGINNER je totiž tvoj osobný domáci kouč, ktorému sa neprispôsobuješ ty, ale on tebe. 

S čím môžeš v 2-mesačnom programe NUTRITION BEGINNER počítať?

S čím môžeš
v 2-mesačnom programe NUTRITION BEGINNER počítať?

 • Video obsah
  Všetko know-how potrebné na cestu k tvojmu novému ja som pre teba pripravil formou videa. Videá v programe si môžeš pozerať toľko krát, koľko budeš chcieť a kedy budeš chcieť. Nemusíš nikam chodiť ani sa prispôsobovať nejakého termínu.
 • Články a zaujímavé tipy
  O zdravej výžive a zmene životného štýlu si možno počul/počula už kadečo. Ja mám však pre teba v talóne tipy a zaujímavosti, ktoré keď zavedieš do života, tvoje výsledky prídu ešte rýchlejšie.
 • Tréningovým plánom
  Áno. Súčasťou tvojej premeny bude aj cvičenie. Aby si vedel kde a ako začať, pripravil som rpe teba na každý týždeň tréningový plán. Ničoho sa nemusíš báť, pôjdeme na to postupne.
 • Receptami zo zdravej výživy
  Zdravá strava môže byť aj chutná. Postarám sa, aby si dostal tie najchutnejšie recepty, ktoré pošteklia tvoj jazyk, vyživia aj udržia postavu.

Program sa skladá z 3 základných častí,

ktoré budú pravidelne aktualizované o novú tému aj oblasť toho, na čom máš pracovať. Sú to tieto: 

MIND

BODY

NUTRITION

O čom je časť MIND?

O mentálnom nastavení. Lebo - aj keď tomu teraz možno ešte neveríš – na správnom mentálnom nastavení stojí či padá celý režim. 

V tejto časti programu NUTRITION BEGINNER si teda budeme vysvetľovať každý krok tvojej premeny, ale naučíme sa tiež manažovať stres, dýchať, či zlepšovať spánok. 

Dôležitým pre tvoj pokrok bude taktiež naučiť ťa spracovávať zlyhania. Lebo tie, tak ako v každej oblasti života, jednoducho nastanú. Mojou úlohou je ťa na ne pripraviť a pomôcť ti ich prostredníctvom konkrétnych riešení prekonať. Spolu to zvládneme, uvidíš. 


O čom je časť BODY?

Cvičí veľa ľudí. Avšak cvičiť tak, aby to malo hlavu i pätu a tvojmu telu bolo osožné – to už také jednoduché nie je. 


Vidím to sám vo svojom okolí – drvivá väčšina ľudí netuší, na čo slúži rozcvička a ako ju správne vykonávať. Prečo je dôležité kardio, ako si vystavať silový tréning a kedy zaradiť intervalové alebo intenzívne tréningy?Robiť alebo vykašľať sa na cool down? 

Všetky tieto otázky ti zodpoviem i objasním a, navyše, v programe NUTRITION BEGINNER dostaneš tréningovú schému na tri mesiace spolu s videonávodmi ako správne cvičiť, ale aj regenerovať. 

Vysvetlím ti tiež to, prečo by si vlastne mal/mala chcieť cvičiť. Ak mám byť úprimný - ľudí, ktorí odmietajú pohyb, mi je ľúto. Aj keď im na jednej strane rozumiem. Je to práve zmena stravovania, vďaka ktorej uskutočnia najrýchlejší a najviditeľnejší progres, odmietať pohyb je zásadná chyba. Je to totiž práve pohyb, ktorý im môže dopomôcť k trvalej zmene.


O čom je časť NUTRITION?

Bielkoviny, tuky, sacharidy, vláknina, probiotiká, vitamíny, či minerály. Ak si doteraz delil jedlo iba na také, ktoré ti chutí a ktoré nie, v tejto časti ťa budem sprevádzať tajomným svetom výživy. Neboj sa, nebudeme sa hrabať v knižných pojmoch, všetko ti prakticky a jednoducho vysvetlím. Inými slovami – náš čas budeme tráviť v obchode a kuchyni. 


V časti NUTRITION si tiež budeš môcť medzi prvými pripraviť recepty, ktoré odhalím až v mojej druhej knihe vychádzajúcej koncom roka 2022. A ver mi – je sa na čo tešiť.

Som Boris, autor NUTRITION BEGINNER

viac ako desaťročie pomáham ľuďom zmeniť ich životy. Ako vyštudovaný lekár, fyziológ a patofyziológ sa špecializujem na oblasť výživy a dietológie, pričom v tomto smere prostredníctvom môjho certifikačného kurzu Nutrition Expert vzdelávam aj poradcov vo výžive.

Sám som si v minulosti prešiel obdobím obezity, poruchami príjmu potravy, diétami, či neustálymi zlyhaniami v životospráve. Časom sa však svet výživy, správna životospráva a pomoc druhým s rovnakými problémami stali mojim životným poslaním, ktoré napĺňam v mojom performance fitness centre TRIAS Performance Center, ako aj nutričnom centre - Centrum Výživy. Zďaleka sa tak neorientujem len na redukciu hmotnosti, ale i na celkovú zmenu životného štýlu a zloženia tela. Mojim denným chlebíčkom je zostavovanie nutričných plánov a návrh tréningových režimov, a to aj pre profesionálnych športovcov.

Všetky svoje dlhoročné poznatky som sa rozhodol zosumarizovať do jednej – na slovenskom trhu najkomplexnejšej knihy MEDICÍNA VÝŽIVY, ktorá sa stala na našom trhu bestsellerom. Aj vďaka tomuto výsledku som uveril, že ľudí, ktorí majú chuť zmeniť svoj život k lepšiemu, je mnoho, no častokrát im chýba niekto, kto im objasní princípy zdravej výživy a vysvetlí, ako efektívne a bezpečne trénovať. To ma motivovalo k vyvinutiu jedinečného programu NUTRITION BEGINNER, ktorý je skvelým nástrojom na zmenu životného štýlu.

MÔŽETE MA POZNAŤ AJ Z:

TOP informácie o životospráve dostaneš od doktora medicíny s:

 • 12 ročnou praxou v dietológii
 • 6 ročným štúdiom na Lekárskej Fakulte Univerzity Komenského
 • 6 ročným štúdiom PhD. na Slovenskej Akadémie Vied
 • publikačnou činnosť v karentovaných časopisoch a časopisoch s impact factorom

AKO JE ZOSTAVENÝ PROGRAM?

Toto sú témy, ktoré ťa čakajú v jednotlivých týždňoch:

1. týždeň


MIND

bojový plán, ciele - hodnoty, nastavenie hlavy

BODY

výber pohybu

NUTRITION

základy úpravy stravy

2. týždeň


MIND

rutina dňa a moje rady a tipy

BODY

progresívny postup

NUTRITION

energia, kalorická a nutričná denzita

3. týždeň


MIND

feedbacky, obezitogénne prostredie

BODY

rozcvička, cooldown

NUTRITION

zdroje bielkovín

4. týždeň


MIND

sila trpezlivosti, prepady a dovolenky, sociálne siete

BODY

základné stereotypy a cvičenia - silový tréning

NUTRITION

zdroje vlákniny

5. týždeň


MIND

porovnávanie výsledkov s inými

BODY

aeróbna aktivita a jej benefity, ako ju nastaviť

NUTRITION

zdroje sacharidov

6. týždeň


MIND

neustála práca na sebe a sinusoidy, práca

BODY

HIT a HIIT

NUTRITION

zdroje tukov

7. týždeň


MIND

spánková hygiena, ranný mobil

BODY

regenerácia - sauna, otužovanie, benefity a riziká

NUTRITION

pitný režim a tipy do reálneho života

8. týždeň


MIND

manažment stresu, dýchacie metódy

BODY

skombinovanie do plánu, zhrnutie, význam deloadov

NUTRITION

doplnky výživy

Každý týždeň ti taktiež zašlem prístupy ku trom videám, ktorých obsah bude zhrnutý aj v týždňovom E-BOOK-u. Mimochodom, teš sa aj na domáce úlohy. Budú zábavné, no najmä ich vypracovaním získaš nové vedomosti. A o to mne i tebe ide.

VSTUPOM DO PROGRAMU ZÍSKAŠ:

Koučink na dva mesiace

 • 3 videá každý týždeň - hodiny dokopy
 • 3 ebooky so zapisovaním splnených úloh každý týždeň
 • Práca na jednom cieli z častí: MIND, BODY, NUTRITION

Recepty


CENA KURZU 349 €

Už si sa rozhodol/rozhodla?

Dúfam, že áno.

Klikni teraz na tlačidlo, vyplň prihlasovací formulár a program, ktorý ti zmení život, budeš mať sprístupnený do pár minút.

GARANCIA spokojnosti

Ak do 14-tich dní usúdiš, že tento program nie je pre teba alebo  nenaplnil tvoje očakávania, tak mi len napíš email na info@borisbajer.sk a ja ti bez akýchkoľvek otázok všetky investované peniaze vrátim. 

Znie to fér, čo povieš? Tak neváhaj a poď do toho so mnou. 

Máš ešte nejaké otázky?

Neváhaj sa na mňa obrátiť. Napíš mi na info@borisbajer.sk. Rád ti pomôžem. Pamätaj, neexistuje hlúpa otázka 😉